Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Доброго дня!

Якщо для Вас процес купівлі або продажу нерухомості здається складним і незрозумілим, буду рада допомогти Вам зробити його простим, безпечним та комфортним.

Звертайтеся — працюємо на результат!

Продаж квартир (8)

  • Estate Invest
    21 000 $
    724 $/м²

    Героїв Харкова просп. (Московський), 198/2

    1 кімната
    29 / 17 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру, 3 хвилини від метро «Палац спорту», просп. Героїв Харкова (просп. Московський) 198/2. Квартира розташована на 1-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку. Під ремонт. Загальна площа — 28,8 м² Вартість квартири — 21 000 $
    Рієлтор
  • Estate Invest
    27 000 $
    600 $/м²

    Аерокосмічний просп., 191а

    2 кімнати
    45 / 30 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продаю 2-кімнатну квартиру, пр. Гагаріна (Аерокосмічна) 191а, зуп. Південнопроєктна, біля METRO. Квартира розташована на 5-му поверсі 5-поверхового будинку. Планування: окрема кухня, роздільний санвузол та дві кімнати (одна прохідна). Продається частково з меблями. Загальна площа — 45 м² Вартість — 27 000 $ Сертифікат + Відеоогляд за посиланням: https://[посилання приховано]/shorts/wiTqwr-iUXM?si=lZ8sKcMoVts8zUEM
    Рієлтор
  • Estate Invest
    83 000 $
    1 383 $/м²

    Лисаветинська вул., 1а

    2 кімнати
    60 / 40 / 10 м²
    поверх 2 з 16
    3 тиж. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру ЖК Левада, вул. Лисаветинська 1А. Квартира розташована на 2 поверсі 16-ти поверхового будинку. Формат квартири: простора кухня з робочою та обідньою зоною, дві окремі кімнати, роздільний санвузол. У квартирі виконано свіжий ремонт у 2024 році. Все зроблено якісно і для себе, починаючи від комунікацій та закінчуючи оздоблювальними матеріалами. При продажу в квартирі залишається все. Вся техніка на кухні фірми Bosch знаходиться на гарантії. Загальна площа - 60м2 Вартість - 83 000$ Відеоогляд за посиланням: https://[посилання приховано]/shorts/ro98tSNOOTg?si=LobFpag5rhYToKjf
    Рієлтор
  • Estate Invest
    18 500 $
    740 $/м²

    Велика Панасівська вул. (Котлова), 106

    1 кімната
    25 / 21 / 4 м²
    поверх 6 з 6
    3 тиж. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири гостинного типу, вул. Велика Панасівська 106. Квартира знаходиться на 6-му поверсі 6-ти поверхового будинку. Повністю укомплектована та готова до заселення. Загальна площа - 25 м2 Вартість - 18 500$
    Рієлтор
  • Estate Invest
    199 000 $
    1 932 $/м²

    Банний пров., 1

    3 кімнати
    103 / 55 / 25 м²
    поверх 4 з 10
    3 тиж. тому
    Продаж 3 кімнатної квартири в ЖК Будинок на набережній, пров. Банний 1. Квартира розташована на 4-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Формат планування: простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати, санвузол, гардеробна, комора. Продаж з меблями та технікою. Закрита територія, охорона, власна котельна, встановлений генератор, підземний та наземний паркінг, облаштований дитячій та спортивний майданчик, поруч сквер «Стрілка». Загальна площа - 103 м2 Вартість- 199 000$
    Рієлтор
  • Estate Invest
    79 000 $
    1 026 $/м²

    Миру вул., 31

    3 кімнати
    77 / 56 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    2019 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК «Миру 2», вул. Миру, 31. Квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового будинку. Планування: простора кухня, три окремі кімнати, роздільний санвузол. У квартирі виконано якісний ремонт. Загальна площа — 76,2 м² Вартість — 79 000 $ Відеоогляд за посиланням: https://[посилання приховано]/shorts/FJviDp-NGJs?si=hekqcAmv9mcmOUt6
    Рієлтор
  • Estate Invest
    85 000 $
    1 104 $/м²

    Миру вул., 61

    3 кімнати
    77 / 30 / 35 м²
    поверх 3 з 9
    3 тиж. тому
    Продам 3 кімнатну квартиру в ЖК Миру 4, з адресою вул. Миру 61. Формат квартири: велика, простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати та санвузол. Квартира розташована на 3-му поверсі, 9-ти поверхового будинку. В квартирі виконаний якісний ремонт, зроблено для себе. Загальна площа квартири - 77 м2 Вартість квартири - 85 000$
    Рієлтор
  • Estate Invest
    79 000 $
    952 $/м²

    Героїв Харкова просп. (Московський), 268-Г

    3 кімнати
    83 / 60 / 10 м²
    поверх 3 з 9
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж 3 кімнатної квартири ЖК Миру 2, вул. Героїв Харкова 268Г. Квартира розташована на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Планування: простора кухня з великою лоджією, три окремі кімнати, роздільний санвузол. В квартирі виконаний ремонт, за вийнятком натяжної стелі, тепла підлога у вхідній зоні, встановлений водонагрівач. Чудова локація, облаштована при домова територія. Загальна площа - 83,2 м2 Вартість - 79 000 $
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.